Hareketli Fikirler

Mezunlar ve Deneyimli Profesyoneller

Deneyim ve becerilerini, merak duygusu ve öncü bir ruh ile harmanlayanlar tam da WITTENSTEIN'ın istediği profile uygundur. Mekatronik tahrik teknolojileri alanında inovasyon lideriyiz ve birçok farklı bakış açısını yansıtan uzmanlara ve yöneticilere sahibiz. Geleceğin projelerini şekillendirmekte bize aktif katkı sağlayabilirsiniz. WITTENSTEIN'da hem teknik hem de ticari alanda kendi geleceğinizle birlikte geleceği şekillendirirsiniz.


WITTENSTEIN'da sizi neler bekliyor?

 • Gelişmenizi sağlayacak zorlayıcı görevler ve imkanlar
 • Sizi ekiplerle kaynaştıracak açık ve net çalışma arkadaşları
 • Aile şirketi olmaktan kaynaklı değerleri yansıtan bir şirket kültürü
 • Orta ölçekli yapılar ve sağlam finansman sayesinde istikrar
 • WITTENSTEIN akademide özel mesleğe giriş programları
 • Esnek çalışma saatleri ve iş ile aile arasında iyi bir denge
 • Kişisel ileri eğitim olanakları ve bireysel gelişim imkanları


Peki biz sizden ne istiyoruz?
Bir fark yaratmayı isteyen, her zaman en iyi ve en akıllı çözümü arayan kişileri bekliyoruz. Bu kişilerin ilkleri gerçekleştirme cesareti vardır ve sorumluluk almayı bilirler. Ayrıca sosyal becerileri de yüksektir ve uzmanlık bilgileriyle de göz doldururlar. Birlikte çok daha iyi çözümler geliştirilebileceğinin farkında olduklarından ekip çalışmasına değer verirler. Aile şirketimizin vizyonu ve değerleriyle de kendilerini özdeşleştirirler. 

İş İlanları        Genel başvuru

Üniversite Öğrencileri

Tutkulu ve öncü bir ruhla çalışan herkese, henüz eğitimleri devam ediyor olsa bile heyecan verici gelecek projelerimizde yer almak ve kendi niteliklerini geliştirmelerine imkan sağlamak için çeşitli fırsatlar sunuyoruz. İlk deneyimlerinizi staj yaparken elde edebilir, stajyer öğrenci olarak gelecekteki mesleğiniz için gereken bilgi birikimine sahip olabilir ve mezuniyet tezinizi veya teknik çalışmalarınızı pratikten edindiğiniz bilgilerle zenginleştirebilirsiniz.


WITTENSTEIN'da sizi neler bekliyor?

 • Projeye özel heyecan verici görevler
 • İnovasyon odaklı bir şirkette kendi sorumluluğunuzu alarak çalışma
 • Size sürekli gözetmenlik yapacak yetkili bir kişiyle birlikte kalifiye bir ekipte çalışma
 • WITTENSTEIN akademide kişisel eğitim imkanları ve orta ölçekli bir şirketin aile ortamı
 • İş dünyasına yönelik kıymetli bilgiler ve mesleğinizde daha da ilerlemenizi sağlayacak önemli teşvikler


Peki biz sizden ne istiyoruz?
Yeni projelerle ilgili hevesli ve meraklı olmanızı ve küresel çapta büyüyen değer odaklı bir aile şirketinde keyifle çalışmanızı istiyoruz. Her zaman açık, net ve toleranslı olmanızı ve İngilizce iletişim kurmaya hazır olmanızı bekliyoruz. Notlarınızın iyi olması elbette önemli. Ancak, öncü bir ruha sahip olmanız, yeni yöntemler keşfetmeye istekli olmanız, yenilikçi ve akıllı çözümler geliştirme konusunda hevesli olmanız bizim için daha da önemli.

İş İlanları         Genel Başvuru

Lise Öğrencileri

WITTENSTEIN staj imkanları, öncü ruhu olanların iş dünyasına başarılı bir adım atmaları için mükemmel fırsatlar sunar. Eğitim gerektiren 20'den fazla meslek dalında kapsamlı ve uygulama odaklı eğitimler veriyoruz. Eğer okula devam etmek istiyorsanız, hem teori hem de pratiğe eşit önem veriyorsanız, ikili çalışma programı çerçevesinde istediğiniz uzmanlık alanında çalışabilirsiniz. Bu kapsamda uygulama deneyimine sahip olurken ekiplere katkı sağlayabilecek ve değerli iş ilişkileri kurabileceksiniz.


WITTENSTEIN'daki stajyerlik ve eğitim hayatı boyunca sizleri neler bekliyor?

 • WITTENSTEIN Talent Arena'da ve uzman departmanlarımızda nitelikli ve kaliteli eğitim alırsınız.
 • Deneyimli ve kalifiye eğitmenlerimiz sizlere hem şirket içinde hem de WITTENSTEIN Akademi'de en güncel meslekli bilgileri aktarır.
 • Bu eğitimler sadece teoriden ibaret olmayıp, belirli bir bağlam çerçevesinde düşünmeyi ve davranmayı öğretir. Teori ve uygulama evrelerinde uygulamalı projelere, seminerlere ve simülasyon oyunlarına katılırsınız
 • Zengin içerikli bir eğitim programında ilk haftayı "come together" ile geçirir, ardından kendinizi ortak serbest zaman aktivitelerinde, işletme derslerinde veya yurtdışı seyahatlerinde bulabilirsiniz.
 • Yaklaşık 150 stajyerin ve teknik öğrencinin olduğu genç bir ortamda çalışırsınız.
 • Hedeflediğiniz alandaki sosyal ve mesleki becerilerinizi geliştirmek için biz de sizinle birlikte çalışırız


Peki biz sizden ne istiyoruz?
Meraklı biri misiniz ve öncü bir ruhunuz var mı? Teknolojiyi daha da ilerletmek ve heyecan verici projelerde aktif rol almak istiyor musunuz? O zaman birçok iş tanımı için gereken mükemmel altyapıya sahipsiniz demektir. Standart kalıpların dışında düşünmeyi ister misiniz? Daha iyi! Analitik düşünme konusunda yetenekliyseniz, kalite duygusuna sahipseniz ve ekip çalışmasından keyif alıyorsanız başvurunuzu değerlendirmekten memnuniyet duyarız. İyi bir diploma her şey demek olmasa da sizi değerlendirirken tabii ki notlarınıza bakacağız.

İş İlanları         

PIONIERE auf der Walz

 • „PIONIERE auf der Walz" bei WITTENSTEIN

 • Ein Pionier unterwegs in Chile während eines Praktikums bei der Firma Outotec.
 • Eine Pionierin auf der Walz in Südafrika während eines sozialen Projektes in einer Schule
 • Unser Absolvent Dominik in Thailand mit der Aufgabe, den thailändischen Berufsalltag zu untersuchen.
 • Unsere Pionierin Julia während ihres Praktikums bei ebm-papst A&NZ in Melbourne, Australien.

Yenilikçi Bir İleri Eğitim Konsepti ile­Yola Çıkma Zamanı

"PIONIERE auf der Walz" ile WITTENSTEIN, gelecekteki çalışanlar için kişisel gelişim ve kültürel eğitim imkanları sunan bir projeyi hayata geçirdi. Bu inisiyatif, küreselleşme çağında yeniden güncel hale gelen ve özel bir anlam kazanan bir Ortaçağ geleneğinden yola çıktı.

Walz Projesi, eğitimlerini tamamlayan veya mezun olan genç insanlara çalışma hayatlarına başlamadan önce son derece özel bir yurtdışı deneyimi yaşama fırsatı sunuyor: Gençler sadece birkaç spesifikasyon ile kendilerine bir görev belirliyor ve yabancı bir ülkede yaşamak için organize oluyorlar. Bu kaşif bakış açısı, genç çalışanların ufkunu genişletirken onları farklı kültürlere ve yaşam tarzlarına daha çok yaklaştırır.

Bu yenilikçi ve ileri eğitim konsepti ile ilgili ayrıntılı bilgi edinin.

Lokasyonlar

WITTENSTEIN Güç Aktarma Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Irtibat

WITTENSTEIN Güç Aktarma Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Esentepe Mah. Milangaz Cad
Monumento no: 75/124

34870 Kartal/İstanbul

Türkiye

+90 216 709 21 23

+90 216 709 21 25

wittenstein.com.tr