WITTENSTEIN Grubu

WITTENSTEIN grubu, mekatronik tahrik teknolojisi ile ilgili tüm teknolojilere hakimdir ve bu teknolojilerin geliştirilmesi konusunda üstün bir yetkinliğe sahiptir. Altı farklı faaliyet alanındaki gücümüzü tek bir çatı altında birleştirmekteyiz.

Hassasiyeti yüksek planet redüktörler, komple elektromekanik tahrik sistemleri ve AC-servo sistem ve motorları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktayız. Çözümlerimiz robot teknolojileri, takım tezgahları, medikal teknoloji, havacılık ve uzay taşımacılığı alanlarında kullanılmaktadır.

Hedefimiz müşterilerimizi her zaman yenilikçi fikirler ile şaşırtmak ve heyecanlandırmaktır. Her gün bu amaç için çalışmaktayız. Hep birlikte bunun için çabalamaktayız.

Rakamlar ve Gerçekler

WITTENSTEIN Grubu, 31.03.2023 tarihinde bildirdi

Satış gelirleri
519,1 Milyon €
Özsermaye Oranı
56 % (2022/2023)
Dünyadaki Çalışan Sayısı
2883
Eğitim Kotası
6,3 %

Altı İşletme Birimi

WITTENSTEIN alpha

Yüksek hassasiyetli servo tahrikler ve lineer sistemler

WITTENSTEIN alpha, yüksek hassasiyetin gerekli olduğu sektörlere yönelik mekanik ve mekatronik servo tahrik sistemleri geliştirir ve üretir. Ürünlerimiz dünyanın her yerinde yeni standartları belirler.

Birbirlerinden çok farklı beklentileri karşılayabilmek için ürün portföyümüz iki temel segmente ayrılmıştır: High End segmentinde teknolojiye ve performansa odaklanıyoruz, General segmentinde ise ihtiyaçlara uygun performans özelliklerini ve fiyatı ön planda tutuyoruz. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN alpha GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN alpha GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


WITTENSTEIN cyber motor

Dinamikliği Yüksek Servo Motorlar ve Tahrik Elektronikleri

WITTENSTEIN cyber motor; sofistike tahrik elektroniğine ve yüksek güç yoğunluğuna sahip komple mekatronik tahrik sistemleri ile yüksek nitelikli servo motorlar geliştirmekte ve üretmektedir. Özellikle ultra yüksek vakum, radyoaktif ortam ve yüksek sıcaklık aralıkları için özel motorlar konusunda olağanüstü bir uzmanlığa sahibiz. Müşterilerimize özel yürüttüğümüz projelerde müşterilerimizle birlikte yakın bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Geliştirme sürecinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunur, birbirimizden öğrenir ve birlikte yeni fikirler oluştururuz. Sonuçta ortaya çıkan çözümler, müşterilerimizin rakiplerinin arasından sıyrılarak ön plana çıkmalarına sağlar. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN cyber motor GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN cyber motor GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


WITTENSTEIN galaxie

Üstün Redüktör ve Tahrik Sistemleri

WITTENSTEIN galaxie, üstünlükleri tamamıyla yeni bir işlev prensibine dayanan, temelinden yenilikçi redüktörler ve tahrik sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. Eşsiz bilgi birikimimizle, döner mekatronik tahrik teknolojileri alanında dünya çapında teknoloji lideriyiz.

Yeniliklerimiz, müşterilerimizin daha önce ulaşılamayan performans parametrelerine sahip makineler ve sistemler gerçekleştirmelerini sağlıyor. Bu, onların gelecekte de rekabette önde olmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca çözümlerimizle kaynakların korunmasını ve verimli şekilde ürünlerin üretimlerini sağlamaktayız. Daha fazla bilgi için...

WITTENSTEIN galaxie GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN galaxie GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


WITTENSTEIN motion control

En zorlu çevre gereksinimleri için mekatronik ve sibertronik tahrik sistemleri

WITTENSTEIN motion control, servo motorlar, redüktörler, elektronikler ve yazılımlar kullanarak özellikle kritik çevre koşulları için müşteriye özel sistemler geliştirir ve üretir. Geliştirme konusundaki uzmanlığı ve bileşenlerin üretimi hakkındaki derinlemesine bilgi ve becerisi, sahip olunan teknolojinin müşterilerin beklentilerini karşılayacağının dayanağını oluşturur.

Yenilikçi çözümler, yüksek performans, dayanıklılık ve güvenilirliğin son derece önemli olduğu havacılık, savunma, simülasyon ve deniz altı gibi alanlara odaklanıyor.. Gerçek zamanlı güvenlik yazılımı portföyü tamamlıyor. Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN motion control GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN motion control GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


attocube systems AG

Nano Hassasiyette Tahrik ve Ölçüm Teknolojisi Çözümleri

attocube en zorlu nanoteknoloji uygulamalarına yönelik tahrik ve ölçüm teknolojileri geliştirir ve üretir. Ürün yelpazesinde nano tahriklerden ve komple mikroskop sistemlerinden yenilikçi sensör teknolojisi çözümlerine kadar çeşitli ürünler yer alır. Bu çözümler hassasiyet, hızlılık ve kompaktlık bakımından şimdiye kadar olan ölçüm teknolojilerinin çok üzerinde özelliklere sahiptir ve aşırı zorlu koşullarda bile kullanıma uygundur. Hem bilimsel hem de endüstriyel pazar segmentinde uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığımız, en yüksek hassasiyete ve kullanıcı dostu özelliklere sahip ilham verici ürünlerin yer aldığı bir portföyle sunuluyor. Son derece üstün özelliklere sahip teknolojilerimiz, mevcut uygulamalara devrim niteliğinde değişimler getirir ve müşterilerimizin rekabet avantajlarını sürdürmelerini sağlar. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

attocube systems AG - Eglfinger Weg 2

attocube systems AG

Eglfinger Weg 2

85540 Haar

+49 89 420 797-0

+49 89 420 797 201-90

www.attocube.com


baramundi software

Ofis ve üretim alanlarında BT-altyapısının güvenli şekilde yönetimi.

baramundi, dünya çapında şirket ve kuruluşlara BT ve üretim alanlarında, ağa bağlı cihazların verimli, güvenli ve çoklu platformda yönetimini mümkün kılıyor. "Management Suite", müşterilerimize bütünleşmiş, geleceğe dönük "Unified Endpoint Management" sağlamaktadır.

baramundi software GmbH - Forschungsallee 3

baramundi software GmbH

Forschungsallee 3

86159 Augsburg


Lokasyonlar