WITTENSTEIN Grubu

WITTENSTEIN grubu, mekatronik tahrik teknolojisi ile ilgili tüm teknolojilere hakimdir ve bu teknolojilerin geliştirilmesi konusunda üstün bir yetkinliğe sahiptir. Altı farklı faaliyet alanındaki gücümüzü tek bir çatı altında birleştiriyoruz.

Hassasiyeti yüksek planet redüktörler, komple elektromekanik tahrik sistemleri ve AC-servo sistem ve motorları geliştiriyor, üretiyor ve satıyoruz. Çözümlerimiz robot teknolojileri, takım tezgahları, medikal teknoloji, havacılık ve uzay taşımacılığı alanlarında kullanılıyor.

Hedefimiz müşterilerimizi her zaman yenilikçi fikirler ile şaşırtmak ve heyecanlandırmak. Her gün bu amaç için çalışıyoruz. Hep birlikte bunun için çabalıyoruz.

Rakamlar ve Gerçekler

WITTENSTEIN Grubu, 31.03.2019 tarihinde bildirdi

Satış gelirleri
436,4 Milyon €
İhracat Oranı
İhracat Oranı %58,6
Özsermaye Oranı
41,7% (2018/2019)
Dünyadaki Çalışan Sayısı
2942
Eğitim Kotası
8,4%

Beş İşletme Birimi

WITTENSTEIN alpha

Yüksek hassasiyetli servo tahriklerin geliştirilmesi ve üretilmesi

WITTENSTEIN alpha, yüksek hassasiyetin gerekli olduğu sektörlere yönelik mekanik ve mekatronik servo tahrik sistemleri geliştirir ve üretir. Ürünlerimiz dünyanın her yerinde yeni standartları belirler.

Birbirlerinden çok farklı beklentileri karşılayabilmek için ürün portföyümüz iki temel segmente ayrılmıştır: High End segmentinde teknolojiye ve performansa odaklanıyoruz, General segmentinde ise ihtiyaçlara uygun performans özelliklerini ve fiyatı ön planda tutuyoruz. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN alpha GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN alpha GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


WITTENSTEIN motion control

İhtiyaçlara Özel Lineer ve Döner Servo Sistemler

WITTENSTEIN motion control; mekanik, servo motorlar, güç elektroniği ve yazılım alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun özelliklere sahip ve en zorlu koşullarda kullanılabilen sistemler geliştirir ve üretir. Deniz altı petrol ve gaz alanındaki çözümlerimiz ile aşırı zorlu kullanım koşullarına odaklanırken savunma alanındaki çözümlerimizle de askeri uygulamalara yönelik mekatronik tahrik sistemleri geliştiriyoruz. Daha yüksek dinamizm ve güç yoğunluğu için, entegrasyon yol gösterici prensibimizdir.  

Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN motion control GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN motion control GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


WITTENSTEIN cyber motor

Dinamikliği Yüksek Servo Motorlar ve Tahrik Elektronikleri

WITTENSTEIN cyber motor; sofistike tahrik elektroniğine ve yüksek güç yoğunluğuna sahip komple mekatronik tahrik sistemleri ile yüksek nitelikli servo motorlar geliştirmekte ve üretmektedir. Özellikle ultra yüksek vakum, radyoaktif ortam ve yüksek sıcaklık aralıkları için özel motorlar konusunda olağanüstü bir uzmanlığa sahibiz. Müşterilerimize özel yürüttüğümüz projelerde müşterilerimizle birlikte yakın bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Geliştirme sürecinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunur, birbirimizden öğrenir ve birlikte yeni fikirler oluştururuz. Sonuçta ortaya çıkan çözümler, müşterilerimizin rakiplerinin arasından sıyrılarak ön plana çıkmalarına sağlar. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN cyber motor GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN cyber motor GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


WITTENSTEIN aerospace & simulation

Havacılık için Mekatronik Tahrik Sistemleri

WITTENSTEIN aerospace & simulation, havacılık, uzay ve simülasyon uygulamaları için mekatronik tahrik sistemleri geliştirir, entegre eder ve üretirimini sağlar. Titiz ve iyi hazırlanmış geliştirme süreçlerimiz, müşterilerimizin beklentilerini birebir karşılar nitelikte ürünler sunmamızı sağlar. Yenilikçi çözümlerimiz, görev, uçuş ve çevre koşullarının kritik olduğu sistemlerde, yani yüksek performansın, sağlamlığın, güvenilirliğin, sınırlı montaj alanlarının ve hafif yapıların başarıyı getiren kilit faktörler olduğu her alanda kullanılmaktadır. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

WITTENSTEIN aerospace & simulation GmbH - Walter-Wittenstein-Straße 1

WITTENSTEIN aerospace & simulation GmbH

Walter-Wittenstein-Straße 1

97999 Igersheim


attocube systems AG

Nano Hassasiyette Tahrik ve Ölçüm Teknolojisi Çözümleri

attocube en zorlu nanoteknoloji uygulamalarına yönelik tahrik ve ölçüm teknolojileri geliştirir ve üretir. Ürün yelpazesinde nano tahriklerden ve komple mikroskop sistemlerinden yenilikçi sensör teknolojisi çözümlerine kadar çeşitli ürünler yer alır. Bu çözümler hassasiyet, hızlılık ve kompaktlık bakımından şimdiye kadar olan ölçüm teknolojilerinin çok üzerinde özelliklere sahiptir ve aşırı zorlu koşullarda bile kullanıma uygundur. Hem bilimsel hem de endüstriyel pazar segmentinde uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığımız, en yüksek hassasiyete ve kullanıcı dostu özelliklere sahip ilham verici ürünlerin yer aldığı bir portföyle sunuluyor. Son derece üstün özelliklere sahip teknolojilerimiz, mevcut uygulamalara devrim niteliğinde değişimler getirir ve müşterilerimizin rekabet avantajlarını sürdürmelerini sağlar. 

Ayrıntılı bilgi edinin...

attocube systems AG - Eglfinger Weg 2

attocube systems AG

Eglfinger Weg 2

85540 Haar

+49 89 420 797-0

+49 89 420 797 201-90

www.attocube.com


Dijital Ağ Oluşturma

baramundi software AG

Güvenli ve Verimli Yazılım ve Veri Çözümleri

Management Suite çözümü ile baramundi, çalışma alanlarının verimli, güvenli ve platformlar arası bir yapıyla yönetilmesine sağlar. Yeni bir faaliyet alanı olarak Endüstri 4.0 için güvenilir ve verimli çözümler geliştirmek. Bunlar arasında örneğin ürünler ile kullanıcılar arasında kusursuz bir iletişim sağlayan uygulamalar, ağ bağlantılı ürünler ve verimliliğin, performansın ve işletim güvenliğinin arttırılmasına yönelik veri odaklı yenilikçi hizmetler sayılabilir.

baramundi software AG - Beim Glaspalast 1

baramundi software AG

Beim Glaspalast 1

86153 Augsburg

+49 821 56708-0

+49 821 56708-19

www.baramundi.de


WITTENSTEIN High Integrity Systems

Gerçek Zaman Fonksiyonlu, Güvenlik Açısından Kritik Yazılımlar

WITTENSTEIN High Integrity Systems güvenlik açısından kritik, gerçek zamanlı fonksiyonlu yazılımlar konusunda uzmandır. Güvenlik açısından kritik uygulamaların ve uygulama vakalarının hayata geçirilmesine yönelik kapsamlı sorun çözme becerileri ve bütüncül bir anlayış sunuyoruz. Diğer çözümlerimizin yanı sıra otomotiv, havacılık, petrol&gaz, medikal teknoloji ve endüstri alanlarına yönelik özel yazılımlar sunuyoruz. Ayrıca nesnelerin internetine yönelik olarak, birçok sektörü kapsayan ve güvenlik açısından kritik olan çözümler de geliştiriyoruz.

WITTENSTEIN High Integrity Systems - Long Ashton Business Park

WITTENSTEIN High Integrity Systems

Long Ashton Business Park

Bristol BS41 9LB, UK

Lokasyonlar