cymex® 5 Tasarım Yazılımı

 • cymex® 5
 • cymex® 5 – Ana Ekran

Calculate on the Best

WITTENSTEIN alpha mühendisleri cymex® tasarım yazılımını temelde yeniden tasarladı. Sonuç olarak, her açıdan kendi standartlarını belirleyen bir tasarım aracı ortaya çıktı. cymex® 5 ile tüm tahrik sistemleri için ölçülendirilmesi ve tasarımı (uygulama + iletim organı + redüktör + motor) artık daha önce hiç olmadığı kadar hızlı, kolay ve güvenli.

Tanımlanmış standart uygulamalar sayesinde hesaplamalar artık çok daha kolay. İlgili tüm etki faktörlerinin göz önünde bulundurulması verimli bir tasarım sağlarken makinenin verimliliğini de artırır.

cymex® 5

Müşteriye Özel Çözümler

Size tahrik sisteminiz için tasarlanmış bir çözüm geliştirmekten memnuniyet duyarız.  Uzun yıllara dayanan deneyimimizden, çalışanlarımızın üstün yetkinliğinden ve kapsamlı hizmet ağımızdan faydalanın. Bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Formu

WITTENSTEIN Güç Aktarma Sistemleri Tic. Ltd. Şti. - Esentepe Mah. Milangaz Cad.<br/> Monumento Kartal A Blok No: 75A/124

WITTENSTEIN Güç Aktarma Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Esentepe Mah. Milangaz Cad.
Monumento Kartal A Blok No: 75A/124

34870 Kartal / İstanbul

+90 216 709 21 23

+90 216 709 21 25

www.wittenstein.com.tr

 • Sistem Gereksinimleri
 • cymex® 5 Yeni Standartlar Getiriyor
 • Premium Fonksiyonlar
 • cymex® 5 Eğitimleri

 

Sistem Gereksinimleri

Güncel sistem gereksinimlerine ilişkin genel bir bakışı burada bulabilirsiniz:
 

 cymex ® 5
İşletim Sistemi 
Windows 10, 64-bitVersiyon 1803 veya üzeri
Donanım 
RAM8 GB veya üzeri
İşlemciCPU @ 2.9 GHz Quad-Core veya üzeri
Kullanılabilir sabit disk belleği500 MB veya üzeri
Ekran çözünürlüğü1600 x 900 veya üzeri
Microsoft ürünleri  
Office (Word, Excel)2013 veya üzeri
Yazılım platformu.NET Framework 4.7 veya üzeri

Not:
Apple Macintosh® bilgisayarlardaki Windows desteklenmez.

 

 

 • cymex® 5 ile istenen sayıda eksen paralel olarak tanımlanabilir: Varyant hesaplamasında %60'a varan zaman tasarrufu sağlar.

 • cymex® 5 kullanımı son derecek kolay bir arayüze sahiptir: Pencereler ve fonksiyon çubukları kullanıcılar tarafından istendiği gibi yerleştirilebilir.

 • cymex® 5 hareket ve yük değerlerinin tam olarak yerine getirilmesini sağlar: Mevcut uygulamaların yanı sıra krank, teleskop, merkez sarıcı ve besleme silindiri de eklenmiştir.

 • cymex® 5 uluslararası özelliktedir: Yazılım 11 farklı dilde mevcuttur.

 • cymex® 5 olağanüstü kapsamlı bir veritabanına sahiptir: 14.000'den fazla motor ve 8000'den fazla redüktör varyantı

 

 

 


Talep etmeniz halinde size aşağıdaki Premium fonksiyonlar sunulur:

cymex® 5, iki tahrikin elektriksel önyüklemeli olarak boyutlandırılmasını sağlayan yeni bir
Master-Slave fonksiyonuna sahip.

Master ve Slave ünitelerinin karşılıklı ön yüklemesi, aktarma organlarındaki boşluğu ortadan kaldırır ve makinede daha yüksek bir rijitlik elde edilmesini sağlar. Böylece sistemin dinamikliği önemli ölçüde artar.


cymex® 5 benzersiz bir optimizasyon hesaplayıcısına sahiptir
Aktarma organlarının tamamı motor verileri temel alınarak optimize edilebilir. Tasarım sırasında seçili redüktör için bu fonksiyon sayesinde optimizasyon önerileri yapılır. Bu sayede verimlilik ve güvenlik artar. Küçültmeye olanak veren Downsizing seçeneği ile redüktörün ne aşırı büyük ne de yetersiz ölçülere sahip olması engellenir ve tasarruf sağlanır.

 

 

 

 


Müşterilerimize cymex® 5 ile ilgili düzenli eğitimler sunuyoruz. Uygulama hesaplaması ve tahrik tasarımı ile ilgili bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. cymex® 5 ile ilgileniyorsanız veya ürün eğitimleri almak istiyorsanız lütfen yetkili satış mühendisinize başvurun veya cymex@wittenstein.de  adresine e-posta gönderin.