WITTENSTEIN Service Portal

WITTENSTEIN Service Portal, WITTENSTEIN ürününüzün hizmet ömrü boyunca, ilk kurulumundan servis ve ürünün yedeklenmesine kadar, size destek olur. Portal, ürününüzle ilgili tüm güncel bilgi, dokümantasyonu ve iletişim bilgilerini sağlar. Ayrıca, yedek ürün talebi hızlı ve kolayca talep edebilir ya da ürünü muayene veya onarım için geri gönderme konusunda bizi bilgilendirebilirsiniz.

WITTENSTEIN Service Portal’ı Aç

 


Redüktörünüze ait Seri Numarası veya Service Portal Kod’unu girmelisiniz. Ürünün üzerinde yer alan karekodu okutarak Service Portal’a direkt ulaşabilirsiniz. Redüktörünüze özel bilgi ve hizmetlere doğrudan erişebilirsiniz. Akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

 

Ürün Bilgisine Hızlı Erişim

WITTENSTEIN ürününüzün üzerindeki karedodu okuttuktan sonra sadece bir tıkla ürününüzün dijital ikizini görüntüleyebilirsiniz. Service Portal web sitesi ürününüze ait temel özellikleri ve dokümantasyonu içerir. Örneğin:

  • Özel sipariş tanımı ve teknik özelliklerin açıklamaları
  • Özel malzeme ve siparişle ilgili bilgiler
  • Kurulum ve işletime alma dokümanları
  • Servis ve Destek hizmetleri için iletişim bilgileri

Doğru ve güncel ürün bilgisi parmaklarınızın ucunda. Doküman aramak için zaman harcama artık geçmişte kaldı.

Her Sorunuz için Doğru Başvuru Noktası

WITTENSTEIN Servis Portalı hangi ürün ve ülke için hangi hizmet noktasının sorumlu olduğu bilgisini verir. Bu sayede doğrudan ilgili ekip ile iletişime geçmenizi sağlar. Müşteri Hizmetleri ekibimiz, sizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman desteklemekten mutluluk duyar. Kurulum, işletime alma ve onarım ile ilgili tercih ettiğiniz dilde size özel uzman tavsiyelerinden yaralanın.

Yedekleme Taleplerini Hızlı İşleme Alma

WITTENSTEIN Service Portal, ürününüzün kimliğinin dijital olarak hatasız tespit edilmesini, seri numarası veya bağlı bileşen ve aksesuarların malzeme numarası ile ilgili ürün ve hizmete erişimi sağlar. Mühendislik Talep Formu ürün değişimini talep edilen miktar ve tasarımda hızlı ve kolayca sorgulamayı sağlar. Bu sürecin dijitalleşmesiyle talebinizin ivedi olarak yanıtlanması garanti altına alınmıştır. Bölge temsilciliğiniz tarafından size bir teklif iletilir.

Avantajlarınız: En uygun değişim ürününe hızlıca ulaşmanızın yanısıra cazip fiyatlı speedline® teslimat servisimiz ile standart ürün serileri 24 ila 48 saat arasında fabrika çıkışı teslim edilir.

Müşteriye Özel Bakım Hizmetleri

WITTENSTEIN Service Portalı, muayene veya onarım talebinizi hızlı ve kolay iletmenizi sağlar. Ürünü geri gönderme isteğinizi bize bildirmenizin ardından alıcı adresli bir taşıma belgesi gönderilir. Deneyimli WITTENSTEIN Müşteri Hizmetleri ekibi, plansız kesintiyi önlemek ve verimliliği artırmak için kısa iş bitirme süreleri ve geniş kapsamlı destek ile yüksek kalite ve titizlikte hızlı onarımı sağlar.

Ek olarak, çeşitli ölçümler, malzeme analizleri, durum gözleme kontrolleri mevcuttur. Talebinizi daha kısa tamir süreleri, etkin iletişim ve standartlaştırılmış hizmet süreçleri planlamayı kolaylaştıran ve tasarruf sağlayan WITTENSTEIN Service Portal’dan iletin.