HIGH TORQUE Redüktör: Güçlü ve Hassas Presli Transfer Sistemleri

Strok başına dört ton, dakika başına 30 strok - Büyük kütlelerin hızlıca hareket ettirilmesi söz konusu olduğunda Hagel Automation transfer sistemleri teknoloji lideridir. Düşük diş boşluklu WITTENSTEIN HIGH TORQUE planet redüktörler, taşıma süreçlerinde mümkün olan en yüksek tekrarlama hassasiyetini ve tahrik sistemlerinde en yüksek rijitliği sağlar.

"EN YÜKSEK GÜÇ YOĞUNLUĞU İÇİN BİR ÖLÇEK"

"EN YÜKSEK GÜÇ YOĞUNLUĞU İÇİN BİR ÖLÇEK"

Yüksek burulma ve devrilme rijitliği ile bağlantılı olarak aşırı dinamik döngü işletimlerinde bile yüksek pozisyonlama hassasiyeti - düşük diş boşluklu TP+ HIGH TORQUE planet redüktör kompaktlığın ve hassasiyetin temsilcisidir. Hagel Automation GmbH şirketinin Genel Müdürü olarak konstrüksiyon ve geliştirme işlerinden sorumlu olan Dipl.Müh. Martin Hagel; "Kolayca entegre edilebilen ve fazla yer kaplamayan gövdesi ve sağladığı yüksek torklar, maksimum güç yoğunluğu değerlerinin elde edilmesine olanak veriyor ki bu da bizim açımızdan pazar için eşsiz bir özellik" diyor. "Ayrıca redüktörler mekanik kaliteleri ve olağanüstü sağlamlıklarıyla da göz dolduruyor. "Bu sayede yılda birkaç milyon yük değişim döngüsü yaşayan transfer sistemlerimiz, büyük preslerin olduğu zorlu kullanım alanlarında bile en yüksek kullanılabilirlik değerleriyle çalışıyor." Bu ifadenin temelinde, pres ve otomasyon çözümlerinin yapılandırılması alanında on yıllara dayanan deneyime sahip olan ve özellikle otomobil endüstrisinde nam salmış bir pres üreticisi iş ortağı yatıyor.


HAGEL AUTOMATION: PRESLE DELME, ŞEKİL VERME VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİNDE UZMAN

HAGEL AUTOMATION: PRESLE DELME, ŞEKİL VERME VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİNDE UZMAN

Hagel Automation GmbH, uluslararası alanda faaliyet gösteren ve merkezi Konstanz Gölü bölgesindeki Grünkraut-Gullen'da bulunan orta ölçekli bir tezgah ve tesis imalatçısıdır. Bir mühendislik bürosundan doğan şirket, kurulduğu 2002 yılından bu yana punç ve şekil verme teknolojisi alanında, kafa ve transfer presleri ve kesme sistemleri veya hatları için müşterilerine özel yenilikçi çözümler üretmektedir.

Devamını oku

DİNAMİKLİĞİ YÜKSEK SERVO TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE VERIMLİLİK

DİNAMİKLİĞİ YÜKSEK SERVO TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE VERIMLİLİK

Hagel Automation için müşteriye özel tasarımın yanı sıra diğer önemli satış argümanları (örn. transfer sistemlerinde); serbest programlanabilir hareket akışları, tam otomatik kurulum işlemleri olanağı, tahrik sistemlerinde ve işleme mekaniğinde en yüksek genel rijitlik ve dakika başına strok cinsinden maksimum makine verimi ve bakım gerektirmeme.

Devamını oku

PLAKALARDA HASSAS KONUMLANDIRMA

PLAKALARDA HASSAS KONUMLANDIRMA

Kapatma, Kaldırma, Besleme, İndirme, Açma, Geri gönderme: Bu işlemlerin tümü dört tona kadar olan kütlelerle ve dakika başına 30 kaldırma döngüsüyle gerçekleştirilir. Örneğin karoser plakaları için presli transfer sistemleri maksimum verimi sunmak amacıyla tasarlanmıştır. İşleme süreçlerindeki tekrarlama hassasiyetinin yanı sıra hızlı ve hassas kontrol prosedürü, transfer sistemlerinin mümkün olan en iyi şekilde kullanılabilmesini garanti etmeye yönelik performans özellikleridir.

Devamını oku

UYGULAMADAKİ HİZMET ÖMRÜ BELİRTİLENDEN ÜÇ KAT FAZLA

UYGULAMADAKİ HİZMET ÖMRÜ BELİRTİLENDEN ÜÇ KAT FAZLA

HIGH TORQUE redüktörler tam yükte %95'e varan verimlilik sağlar. Çalışma ses düzeyleri 68 dbA seviyesinin altındadır. Bu seviye, redüktör bileşenlerindeki mekanik işleme kalitesinin ve bununla bağlantılı optimum dişli kavramasının kanıtıdır. IP 65 koruma sınıfı, toz ve nem girişine karşı güvenilir bir koruma sağlar. Ayrıca, planet redüktörler 90°C'ye kadar olan ortam sıcaklıklarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Motordan ve ortamdan kaynaklanacak ısınmaya karşı yeterli seviyede korunur.

Devamını oku

BİR TEDARİKÇİDEN ÇOK FAZLASI: İNOVASYON ORTAĞI OLARAK WITTENSTEIN

BİR TEDARİKÇİDEN ÇOK FAZLASI: İNOVASYON ORTAĞI OLARAK WITTENSTEIN

Punç, şekil verme ve otomasyon teknolojisi alanlarındaki çözümleri ile Hagel Automation, Martin Hagel'in ifadesiyle "premium segment" bir kalite anlayışı sunuyor. Yeni kurulan veya yenilenen tesisler genellikle özel ihtiyaçların olduğu yerlerdir. Ancak, servo redüktörler gibi yenilikçi bileşenler kullanıldığında dönüşüp gelişebilmeleri mümkün olur. Bunun için de genellikle tahrik ve makine geliştirme çalışmalarının erken bir aşamasında gizli teknik bilgilerin karşılıklı olarak paylaşılması gerekir.

Devamını oku