Yüksek dinamiklik ve hijyen: Delta robot uygulamasına yönelik planet redüktör

Ambalajlama­ makinesi üreticisi MULTIVAC'ın H 244 taşıma modüllerindeki delta robotlar dakika başına 120'ye kadar çıkan Pick & Place döngüsü gerçekleştiriyor.

Bu etkileyici dinamiklik, WITTENSTEIN alpha'nın yüksek performanslı DP+ redüktör serisi sayesinde gerçekleşiyor. Kompakt planet redüktörler, sahip oldukları korozyona dayanıklı tasarım sayesinde gıda ambalajlama alanındaki en zorlu hijyen ihtiyaçlarını da karşılar.

MULTIVAC: Her endüstri için en uygun paketleme ve proses çözümleri
MULTIVAC, her çeşit gıda ürünleri, medikal ürünler, tüketim ürünleri ve endüstriyel ürünlerin paketleme çözümlerinde dünya çapındaki lider tedarikçilerden biridir. MULTIVAC portföyü, paket dizaynı ile üretim ve kaynak verimliliği açısından neredeyse tüm üreticilerin gereksinimlerini kapsar. Termoform, hazır tabak kapatma, vakum makineleri gibi paketleme teknolojilerinin yanı sıra otomasyon çözümleri, etiketleme makineleri ve kalite kontrol sistemlerini içerir. Ürün yelpazesi, porsiyonlama ve ileri işlem alanlarındaki paketleme çözümleri ile tamamlanır. MULTIVAC Şirketler Grubu’nun 2.200’ü Wolfertschwenden (Almanya) genel merkezde olmak üzere toplam 6.500 çalışanı bulunmaktadır. 85'ten fazla iştirakiyle tüm kıtalarda temsil edilmektedir.


HER AÇIDAN HİJYENİK DİZAYN

WITTENSTEIN, DP+ çözümünü yüksek performans ve hijyen gereksinimleri için özel olarak tasarlamıştır.

HER AÇIDAN HİJYENİK DİZAYN

Devamını oku

DP+ REDÜKTÖRÜMÜZ GERÇEK BİR YETENEK KÜPÜ

DP+ REDÜKTÖRÜMÜZ GERÇEK BİR YETENEK KÜPÜ

Delta uygulamaları için özel olarak tasarlanmış olan DP+ planet redüktörün dört farklı gövdesi mevcuttur ve i=16-55 aralığındaki tahvil bölgesini kapsar.

Devamını oku

EKİP ÇALIŞMASIYLA DAHA ÇOK GELİŞME

EKİP ÇALIŞMASIYLA DAHA ÇOK GELİŞME

MULTIVAC ve WITTENSTEIN alpha, korozyona dayanıklı redüktörlerin endüstriyel standartlarını birlikte çok daha ilerilere taşıdı.

Devamını oku