Servo Aktüatörlerimiz Verimliliği Artırır

Özellikle dişlilerdeki çapakların temizlenmesi için tasarlanmış, Seckler deburo fırçalı çapak alma makinesinde ve Seckler modulo handling sisteminde WITTENSTEIN’ın TPM+ motor-redüktör bileşenlerinden oluşan aktüatörler kullanılıyor. Bu, verimliliği önemli ölçüde artırır


SECKLER – İŞLEME TEKNOLOJİLERİNDE ÖNCÜ

SECKLER – İŞLEME TEKNOLOJİLERİNDE ÖNCÜ

SECKLER AG, gerekli tüm süreçleri tek bir sistemde birleştiren özelleştirilmiş komple çözümler sunar. İşleme teknolojileri alanında sahip olduğu on yıllara dayanan deneyim sayesinde makinelerin en yüksek kalite, verimlilik ve ekonomik kullanım özelliklerine sahip olmalarını sağlar.


DİŞLİ PARÇALARINI EN YÜKSEK HIZLA EKSİKSİZ İŞLEME

İş ortağımız WITTENSTEIN bize müşterilerimizin beklentilerini karşılamamızı ve hatta aşmamızı sağlayan çözümler sunuyor.

DİŞLİ PARÇALARINI EN YÜKSEK HIZLA EKSİKSİZ İŞLEME

Devamını oku

VERİMLİLİKTE KAYDA DEĞER ARTIŞ

VERİMLİLİKTE KAYDA DEĞER ARTIŞ

TPM+ motor-redüktör ünitelerimizin avantajları çok net: Son derece kompakt bir yapı, yüksek güç yoğunluğu ve güvenilir bir dinamiklik.

Bu özelliklerin bir araya gelişi sayesinde, daha önce kullanılan motor-redüktör kombinasyonlarına oranla verimlilikte önemli bir artış sağlanıyor. SECKLER mühendislerinin gelecekte de TPM+ tercih etmek istemelerine şaşırmamak gerek.