Yeni XP+ HIGH TORQUE

Yeni XP+ HIGH TORQUE, XP+ ürün ailemizin en yüksek performanslı üyesidir. Pazarda en yüksek moment yoğunluğuna sahip olmasıyla kendini kanıtlar ve aynı pozisyonlama hassasiyetinde daha da kısa döngü süreleri olan, çok dinamik uygulamaların gerçekleştirilebilmesini olanaklı kılar. Ayrıca XP+ HIGH TORQUE daha kompakt ve küçük tahrik eksenleri kullanımı için imkan tanımakta.

Azami tork değerleri

Azami hassasiyet

Azami güç yoğunluğu

Teknik veriler içeren katalog

Uzmanlar bile şaşırdı

Web seminerde, XP+ redüktör serisinin farklı ve geniş kullanım alanları anlatılıyor: klasik kremayer/pinyon ekseninden, yenilikçi döner tablo uygulamalarına kadar. Seminerin odağında, yeni XP+ HIGH TORQUE redüktörümüz var. cymex® boyutlandırma yazılımıyla, 45 dakikalık bir video oturumunda, nasıl ve hangi uygulamalarda maksimum performans ve kompaktlık elde edebileceğiniz gösteriliyor.

Web Seminerini Seç-İzle

İki konuda olağanüstü: XP+ HIGH TORQUE

Performansta artış

Pazardaki en iyi rakip ürünlerle karşılaştırıldığında, XP+ HIGH TORQUE planet redüktörü ile +%72'e varan olağanüstü moment ve +%54'e kadar burulma rijitliğinde de artış elde edersiniz. 

Ayrıca performansı optimize edilmiş redüktörün rulmanları, çok yüksek harici kuvvetleri karşılayabilmekte. Böylece XP+ HIGH TORQUE hem prodüktivitenin, hem de proses kalitesini artmasını sağlar: 

 • Artan ivme değeri sayesinde döngü süresinin kısalması
 • Daha ağır kütlelerin ve yüksek proses kuvvetlerinin kullanımına müsaade edilmesiyle yeni makine-performans-sınıflarının ortaya çıkması
 • Daha büyük jerk değeri neticesinde daha dik ivmelenme rampaları elde edilmesi
 • Sık yön değişimlerinde bile dingin çalışma ve tekrarlama hassasiyet özelliklerinin artması
 • Daha hızlı pozisyonlama için tahrik sistemin kontrol edilebilirliği özelliğinin iyileştirilmesi
 • Daha yüksek devrilme momenti özelliği sayesinde daha yüksek ilerleme kuvvetlerinin (lineer) ve kaldıraç kuvvetlerinin (döner) kullanımı

Döngü süresi kısalmasının karşılaştırılması

Moment artışının karşılaştırılması (20 gövde)

Pozisyonlama hassasiyetinin karşılaştırılması

Dayanım gösterilen yanal kuvvelterin karşılaştırılması (20 gövde)

Downsizing (küçültme)

XP+ HIGH TORQUE, pazarda en yüksek moment yoğunluğuna sahip olan redüktördür. En iyi rakip ürünlere kıyasla +%144'e varan bir moment yoğunluğu farkı göstermektedir. Bir küçük gövde redüktör kullanım imkanı, makine tasarımında önemli ölçüde yerden tasarruf edilmesine olanak sağlar. Artık şimdi uğraştırıcı ve maliyetli harici yataklama yerine, çıkış mili üzerinden yataklama konseptleri uygulanabiliyor. Bunda, olağanüstü devrilme moment değerin katkısı büyük. Böylece makineler ve tesisler daha da kompakt olacak şekilde tasarlanabilecektir. Bunun haricinde daha küçük gövdeye ve daha düşük ağırlığa sahip redüktörler, enerji verimliliğine pozitif etki yapmakta (örn. hareketli eksenlerde).

 • Benzersiz moment yoğunluğu sayesinde daha küçük gövdelere sahip redüktörlerin kullanılması
 • Azami devrilme momenti kapasitesi sayesinde haricî montaj yerine doğrudan çıkış miline montaj
 • Minimum montaj alan gereksinimi ve makine konstrüksiyonu için maksimum serbesti sağlar
 • Tahrik sisteminde ağırlığın düşürülmesi ve enerji verimliliğin artırılması
 • Daha az parça çeşitliliğinin ve daha düşük enerji ve montaj gereksinimi sayesinde maliyetin düşürülmesi
 • Opsiyonel R-flanş bağlantısı, ara bağlantı plakası kullanımı gerektirmez ve montaj işlemini kolaylaştırır

Moment yoğunluğunun karşılaştırılması (50 gövde)

Montaj alanının karşılaştırılması

Opsiyonel: oval delikli R-Flanş

Endüstri standardına kıyasla XP+

XP+ HIGH TORQUE pazardaki en yüksek moment yoğunluğuna sahip planet redüktördür – ve bunun yanı sıra azami hassasiyet ve haricî kuvvet karşılayabilmesinde de pazarın en iyisidir. Aynı gövde büyüklüğüne sahip, endüstri standardındaki bir redüktöre kıyasla 2 kat daha büyük moment aktarabilir. Ayrıca, +%100'e kadar daha yüksek bir burulma rijitliği ve 2,5 kata kadar daha yüksek bir devrilme momenti değeri de elde edilebilir. <br/> <br/> Bütün bunlar sayesinde XP+ HIGH TORQUE aşağıdaki özellikleri gerektiren uygulamalar için mükemmeldir:

 • En kısa döngü süreleri 
 • sık dönüş yönü değişiklikleri
 • maksimum pozisyonlama ve tekrarlama hassasiyeti
 • maksimum kompaktlık

XP+ ürün sayfasına git

cynapse® ile dijitalleştirme

cynapse® sayesinde redüktörlerimiz entegre sensör teknolojisini ve dijital servisleri içerecek şekilde genişletilmiştir. Böylece, proses kalitesi kolay izlenebilir ve makine kullanılabilirliğini arttırılabilir – dijital Smart Services ile sorunları oluşmadan önce tespit edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

En İyi Tahrik Çözümünü Birlikte Bulacağız

Uygulamaya özel komple tahrik sistemlerinin boyutlandırılması için cymex® 5 adlı yazılımımızı kullanıyoruz. Bir uzman olarak, tahrik sisteminizi XP+ redüktör ile kendiniz boyutlandırmak ister misiniz? O zaman hemen cymex® 5 Premium lisansınızı alın.

 

Şimdi cymex® 5 Premium için başvurun